Radnik HTO-Higijeničar

Agencija MG Group HR Services za potrebe svog klijenta potražuje zainteresovane kandidate za poziciju:

Radnik HTO-higijeničar

Opis poslova i radnih zadataka

  • Obavlja poslove preventivnog i korektivnog održavanja higijene prostora,
  • Generalna čišćenja objekata i poslovnih prostora korisnika usluga,
  • Održava sredstva za rad: mašine, usisivače, ostala sredstva i opremu za rad,
  • Propisno koristi hemiju za održavanje radnih i drugih površina,
  • Higijensko održavanje zajedničkih prostorija /sanitarija, holova, hodnika, stepeništa.../,
  • Održavanje higijene objekata, postrojenja i ostalih prostorija korisnika usluga,
  • Higijensko održavanje poslovnih prostora - kancelarija,
  • Higijensko održavanje kancelarijskog nameštaja i IT opreme,
  • Higijensko održavanje u okviru dežurstva utvrđenog mesečnim rasporedom rada,
  • Pražnjenje kanti i izbacivanje otpada,
  • Preduzima mere iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu u svojoj nadležnsti,
  • Sprovodi aktuelnu politiku kvaliteta, koja u prvi plan stavlja značaj zahteva korisnika usluga,
  • Ponudjenih procesa preduzeća,
  • Ostali poslovi po nalogu rukovodioca HTO,
  • Druge poslove u skladu sa Zakonom i Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Ostavite svoje podatke vezano za ovu poziciju:

Povratak na naslovnu stranu