Monter vrata

MG Group, u ime svog klijenta, traži radnika za poziciju: MONTER VRATA

Lokacija: Ugrinovci

Opis posla: Tražimo iskusnog montera za rad na terenu ugrađivanja vrata na građevinskim objektima. Posao zahteva dolazak u firmu u Ugrinovcima odakle se ide na različite lokacije.

Uslovi:

  • Potrebna vozačka dozvola B kategorije
  • Obavezno prolazak lekarskog pregleda, koji je organizovan i plaćen od strane poslodavca

Ugovor:

  • Početni ugovor na 3 meseca sa mogućnošću produženja u zavisnosti od ocene rada

Dodatne pogodnosti:

  • Nadoknada dela troškova goriva za kandidate koji dolaze iz udaljenih delova grada
  • Kompletna radna uniforma (zimska i letnja varijanta)
  • Obezbeđen parking

Radno vreme:

  • Dve subote u mesecu su radne i posebno se nagrađuju

Prednost:

  • Kandidati sa iskustvom u montaži (vrata, prozori, nameštaj...)

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV.
Pridružite se našem timu i postanite deo uspešne priče!
Radujemo se pregledu Vaših prijava!

Ostavite svoje podatke vezano za ovu poziciju:

We can only accept one file in any of the following formats: .doc, .docx, .pdf, .odt, or .ods.

Povratak na naslovnu stranu