Vozač Autobusa u Nemačkoj

Agencija MG Group HR Services za potrebe svog klijenta potražuje zainteresovane kandidate za poziciju:

Opis Posla:

Tražimo odgovorne vozače autobusa koji žele da se pridruže našem timu u Nemačkoj. Ovaj posao nudi stabilnost zaposlenja, konkurentnu platu, i odlične uslove za napredak. Ako ste spremni da započnete karijeru kao vozač autobusa u Nemačkoj, ovo je prilika za vas!

Kvalifikacije:

· Važeća vozačka dozvola D kategorije

· Pouzdanost i odgovornost

Ponuđeni Uslovi:

· Plata od 2200 evra neto mesečno

· Mogućnost prekovremenog rada koji je dodatno plaćen

· Prijava za stalno radno mesto

· Troškovi sticanja licencije za nemački jezik (A2 nivo) su pokriveni

· Troškovi sticanja Kod95 sertifikata su pokriveni

· Besplatan smeštaj

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa za ovu poziciju.

Ostavite svoje podatke vezano za ovu poziciju:

We can only accept one file in any of the following formats: .doc, .docx, .pdf, .odt, or .ods.

Povratak na naslovnu stranu